ויזה לארצות הברית

יוצאים לטיול בארצות הברית

ויזה לתאילנד

נכתב ע"י Texas-Israrel ב מרץ - 17 - 2011 0 תגובות

יותר ויותר ישראלים יוצאים לראות את תאילנד, מה שהיה פעם חופשה של צעירים הפך כבר מזמן להיות חופשה של כולם, גם טיול משפחות. תאילנד מציעה איים קסומים, ערים תוססות ואלפי אתרי תיירות מהמיוחדים בעולם.

גם אתם רוצים לצאת לחופשה מהנה? אתם צריכים להוציא ויזה לתאילנד! במדריך הויזה שלי תוכלו למצוא את כל הפרטים על אשרות שהיה לכם מדינה בעולם, אם יש לכם שאלות נוספות תוכלו לפנות אלינו בכל עת.

בניגוד למדינות אחרות תהליך הוצאת ויזה לתאילנד הוא אינו מסובך וברוב המקרים הוא עובר חלק ללא כל בעיה. חשוב לזכור שויזת תיירת מאפשרת רק לטייל בתאילנד ולא לעבוד או ללמוד.

אם אתם מתכננים את הטיול שלכם לתאילנד לתקופה של עד שלושים יום אינכם צריכים להוציא ויזה מראש, בעת ההגעה אל שדה התעופה המקומי של המדינה תקבלו בביקורת הדרכונים אישור שהייה זמני התקף לשלושים יום, התשלום? ללא כל עלות.

במידה ותרצו להאריך את שהייתכם במדינה תוכלו לעשות זאת לעוד שבעה ימים בלבד. התשלום? 1900 באט. כדאי לדעת שאם תשהו במדינה מעבר לזמן המופיע בויזה תאלצו לשלם קנס כספי.

לאלה מבניכם המתכננים לצאת לחופשה ארוכה יותר משלושים יום יש צורך להוציא ויזה לתאילנד בשגרירות תאילנד בארץ. הויזה שתונפק לכם היא לתקופה של שישים יום ובמידה ותרצו להאריך את חופשתכם תוכלו לעשות זאת במעברי הגבול של תאילנד לתקופה של עוד שלושים יום.

בכדי להוציא ויזה לתאילנד יש לפנות אל השגרירות בהרצליה:
כתובת: אבא אבן 1, הרצליה פיתוח
טלפון: 09-954-8412/3
פקס: 09-954-8417
שעות קבלת קהל: שני עד חמישי בין השעות 09:00-12:00

יש להביא עמכם: דרכון בתוקף, 2 תמונות פספורט ולשלם אגרה, שיהיה לכם בהצלחה!

אם יש לכם שאלות נוספות אתם מוזמנים לעיין באתר או לפנות אלינו בכל עת.

קטגוריות: הוצאת ויזה

השאר תגובה

תורגם לעברית ע"י webmagazine תבניות וורדפרס להורדה